KONST / Litografier / Färglitografi 13877512
nr 1387 7512
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 71/300. Bladets mått: 40x61cm, oramat löst blad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
måndag 29 mars 2021
kl 19:18:38